YHTEYSTIEDOT

Toimitus:

Suvi Heino: suvi.heino(at)radiofiskars.fi; suviheino[at)gmail.com; 0409601033
Sami Hagelberg: sami.s.hagelberg(at)gmail.com; 0451330709
Ella Hansen-Haug: ella.hansen-haug(at)radiofiskars.fi; 0440406711
Lauri Heikkilä: lauri.heikkila(at)dlc.fi; 0405415893
Olli Kari: olmeri79(at)gmail.com;0456504808
Helena Laatio: helena.laatio(at)gmail.com;0405832459
Paavo Liesinen: paavopuosu(at)gmail.com; 0403215323
Annika Männikkö: annika.mannikko(at)visualco.fi; 040 7761231
Anne Wirkkala: annemaria.wirkkala[at)gmail.com; 0407590733

KESÄN 2018 TAIDETOIMITTAJAT
Henni Heino: opas(at)onoma.fi
Pia Österman: opas(at)onoma.fi

ANTSKOGIN ALUETOIMITUS
Päivi Alajuntti: paivi.alajuntti(at)gmail.com; 0452367400 
Marja Salenius: marjah.salenius(at)hotmail.com
Kirsti Wilde

BILLNÄSIN ALUETOIMITUS
Kaisa Lipponen: kaisa.lipponen(at)gmail.com; 0451303910

TAMMISAAREN ALUETOIMITUS
Anna Ulff: annulff@yahoo.com

radiofiskarsin logo: Jarno Kantanen  

Tekniikka:

Pekko Sams: pekko.sams(at)radiofiskars.fi

Äänitekniikka:

Sami Wirkkala: vipunen(at)gmail.com

Ruukkiasunnot:

Mari-Anna Närhi: narhi.marianna@gmail.com
sähköposti: info(at)radiofiskars.fi
postiosoite: Maitopolku 4, 10470 Fiskars
radiofiskarsin toimintaa tukevat:
Sophie von Julinin säätiö, Raaseporin kaupunki, Fiskars kyläseura